20 mei t/m 23 mei: Avondvierdaagse 2019

Ook dit jaar was Aeolus van de partij tijdens de vierdaagse van Wildervank.

Van maandag 20 mei tot en met donderdag 23 mei, had de sportfederatie van Wildervank weer een super geregelde 4 daagse georganiseerd.

Marja was maandag en dinsdag mee als begeleiding, woensdag ben ik mee geweest om de orde te houden.

Eigenlijk was het niet nodig, de lopers hebben zich voortreffelijk gedragen.

De eerste dag werd er een rondje Wildervanksterdallen gelopen.

De 2de dag liepen we door Sorghvliet, Woellust etc.

De 3de dag gingen we langs de zweefvliegclub, 36ste laan, plan Oost en West.

Zoals gewoonlijk liepen we de laatste dag richting Bareveld, bij de 54 ste laan weer terug naar plan Oost voor de opstelling.

Vanaf daar kon de muzikale intocht beginnen.

Tijdens de intocht kregen alle lopers van de Coop Wildervank een roos, daarvoor nog heel erg bedankt.

Alle avonden was de catering onderweg goed verzorgd, bedankt Harrie en Joran.

Ook wil ik Trijnie Hadders bedanken dat wij dit in combinatie met de vvWildervank weer hebben geregeld.

Dit waren de 10 lopers: Ezra, Yanoah, Zoë, Leona, Doreen, Danique, Kimberley, Laura, Elke en Floor.

 

Groetjes Mia

Trainingstijden

GEWIJZIGDE TRAININGSTIJDEN
Zomervakantie

 De trainig van seizoen 2019-2020 beginnen weer vanaf 26 augustus.

 

Handbal Proberen

Wil je handbal eens proberen, kom dan vrijblijvend naar onze training.
Kijk hieronder in welke leeftijd categorie je valt en wanneer er getraind wordt in de Wildervanckhal.
Je mag 4 keer mee trainen zonder dat daar kosten aan zijn verbonden.

 Trainingstijden Zaal

Maandag

17:45 - 19:00
18:45 - 20:00
19:30 - 20:30

D-Jeugd (6-12 jaar)
C-Jeugd (13-14 jaar)
AEROLO Senioren (>18 jaar)

Woensdag 
19:15 - 20:15
20:00 - 21:15
20:45 - 22:00

Heren Senioren (>14 jaar)
Dames Senioren Midweek (>16 jaar)
Dames Senioren Weekend (>16 jaar)

Vrijdag
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:15
19:30 - 20:30
D-Jeugd (6-12 jaar)
C-Jeugd (13-14 jaar)
Dames Senioren Weekend (>16 jaar)
Heren Senioren (>14 jaar)

Programma & Uitslagen

Eerstvolgende wedstrijden (volledig programma competitie bij Teams)

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
donderdag
09-05-2019
BEKER
20:00 Actief Kl. DS3 Aeolus DS1 De Zon, zaal 1 KLAZIENAVEEN
10-05-19 21:00 Aeolus DMW1 Assen '75 DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
23-05-2019
BEACH
20:00 HVZ-Vivendi DS1 Aeolus DS1 HVZ Vivendi Beach / De Goorn OOSTERHESSELEN
23-05-2019
BEACH
21:00 Aeolus DS1 Beilen DS1 HVZ Vivendi Beach / De Goorn OOSTERHESSELEN
26-05-2019
BEACH
14:30 Aeolus DC1 JD Techniek/Hurry Up DC1 HVZ Vivendi Beach / De Goorn OOSTERHESSELEN
26-05-2019
BEACH
15:30 Aeolus DC1 JD Techniek/Hurry Up HC1 HVZ Vivendi Beach / De Goorn OOSTERHESSELEN
26-05-2019
BEACH
17:00 HVZ-Vivendi DC2 Aeolus DC1 HVZ Vivendi Beach / De Goorn OOSTERHESSELEN

 

Uitslagen gespeelde wedstrijden (volledig overzicht bij Teams)

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
25-04-2019
BEKER
H.V.A. DS2 Aeolus DS1 13-18
17-04-2019 Cometas DMW1 Aeolus DMW1 23-14
11-04-2019 FHC DMW1 Aeolus DMW1 18-14
07-04-2019 Aeolus/H.V.A. D1 D.O.S./H.V.C. D1 18-15
07-04-2019 Aeolus HS1 Beilen HS1 13-24
07-04-2019 Aeolus DS1 Meppel AZ DS1 30-14
24-03-2019 Jahn II HS2 Aeolus HS1 40-13
23-03-2019 S.V.W.W. DC1 Aeolus DC1 11-16
23-03-2019 WM Kozijnen/SVBO D1 Aeolus/H.V.A. D1 32-04
17-03-2019 Aeolus DC1 E&O DC2 31-22

 Meer uitslagen? Kijk bij het desbetreffende team.