Welkom bij HV Aeolus uit Wildervank

Als je opmerkingen hebt of ergens op wilt reageren: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Heb je:

  • verslagen
  • uitslagen oefenwedstrijden
  • wetenswaardigheden
  • nieuwtjes
  • foto's (let op de privacy wetgeving)
  • etc.

stuur dit naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en het wordt zsm op de site gezet.

Trainingstijden

GEWIJZIGDE TRAININGSTIJDEN
Woensdag 13 februari 2019

DS1 gewijzigde trainingstijd i.v.m. wedstrijd DMW1

Training van 19.45-21.00

Vrijdag 8 maart 2019 Alle teams i.v.m. YMCA volleybal in de hal

 

Handbal Proberen

Wil je handbal eens proberen, kom dan vrijblijvend naar onze training.
Kijk hieronder in welke leeftijd categorie je valt en wanneer er getraind wordt in de Wildervanckhal.
Je mag 4 keer mee trainen zonder dat daar kosten aan zijn verbonden.

 Trainingstijden Zaal

Maandag

17:45 - 19:00
18:45 - 20:00
19:30 - 20:30

D-Jeugd (6-12 jaar)
C-Jeugd (13-14 jaar)
AEROLO Senioren (>18 jaar)

Woensdag 
19:15 - 20:15
20:00 - 21:15
20:45 - 22:00

Heren Senioren (>14 jaar)
Dames Senioren Midweek (>16 jaar)
Dames Senioren Weekend (>16 jaar)

Vrijdag
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:15
19:30 - 20:30
D-Jeugd (6-12 jaar)
C-Jeugd (13-14 jaar)
Dames Senioren Weekend (>16 jaar)
Heren Senioren (>14 jaar)

Programma & Uitslagen

Eerstvolgende wedstrijden (volledig programma competitie bij Teams)

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
17-02-19 11:00 Hoogersmilde DS2 Aeolus DS1 Smeltehal SMILDE
17-02-19 13:30 Hoogersmilde HS1 Aeolus HS1 Smeltehal SMILDE
17-02-19 10:30 Aeolus DC1 FHC DC1 Wildervanckhal WILDERVANK
17-02-19 11:40
GEWIJZIGD
Unitas D1 Aeolus/H.V.A. D1 De Boerhoorn ROLDE
27-02-19 20:00 Cometas DMW1 Aeolus DMW1 Kalverdijkje 2 LEEUWARDEN
08-03-19 19:00 Brons DMW1 Aeolus DMW1 Eelwerd APPINGEDAM
10-03-19 10:00 Aeolus HS1 Exito HS2 Wildervanckhal WILDERVANK
10-03-19 10:50 D.O.S. DC1 Aeolus DC1 De Klabbe EMMER-COMPASCUUM
17-03-19 14:15 FHC HS3 Aeolus HS1 De Bildtse Slag ST.-ANNAPAROCHIE
17-03-19 09:30 Aeolus DC1 E & O DC2 Wildervanckhal WILDERVANK
22-03-19 21:00 Aeolus DMW1 SVWW DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
23-03-19 19:00 SVWW DC1 Aeolus DC1 Borkerkoel WESTERBORK
23-03-19 19:05 WM Kozijnen/SVBO D1 Aeolus/H.V.A. D1 Meerdijk EMMEN
24-03-19 12:30 Cirkeltijgers DS3 Aeolus DS1 ACLO Sportcomplex GRONINGEN
24-03-19 12:55 Jahn II HS2 Aeolus HS1 De Spont STADSKANAAL
29-03-19 21:00 Aeolus DMW1 V en S DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
07-04-19 10:30 Aeolus DS1 Meppel AZ DS1 Wildervanckhal WILDERVANK
07-04-19 11:50 Aeolus HS1 Beilen HS1 Wildervanckhal WILDERVANK
07-04-19 09:30 Aeolus/H.V.A. D1 D.O.S./H.V.C. D1 Wildervanckhal WILDERVANK
11-04-19 21:00 FHC DMW1 Aeolus DMW1 Iehal STIENS
17-04-19 20:00 Cometas DMW1 Aeolus DMW1 Kalverdijkje 2 LEEUWARDEN
26-04-19 21:00 Aeolus DMW1 Brons DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK
10-05-19 21:00 Aeolus DMW1 Assen '75 DMW1 Wildervanckhal WILDERVANK

 

Uitslagen gespeelde wedstrijden (volledig overzicht bij Teams)

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
13-02-2019 Aeolus DMW1 FHC DMW1 18-12
10-02-2019 Aeolus DS1 Actief Kl. DS3 27-19
10-02-2019 Aeolus/H.V.A. D1 E&O D1 06-23
10-02-2019 WM Kozijnen/SVBO DC2   Aeolus DC1 18-19
08-02-2019 Aeolus DMW1 S.V.W.W. DMW1 07-16
03-02-2019 Aeolus DC1 V.A.K.O. DC1 16-11
03-02-2019 H.V.C. HS1 Aeolus HS1 32-17